Пишний заявив, що вже не претендує на посаду глави правління Ощадбанку

Все про економіку та фінанси

За даними джерела dt.ua, наглядова рада Ощадбанку вже визначила п`ятірку фіналістів конкурсу на посаду глави правління Ощадбанку. Крім тих, що вже називалися в ЗМІ - Геннадія Хелемського, Галини Пахачук і Сергія Наумова, за місце керівника держбанку поборються Антон Тютюн і Сергій Магдич.

Геннадій Хелемський зараз обіймає посаду директора департаменту структурованого торгового фінансування Укргазбанку. Галина Пахачук - заступник голови правління Приватбанку. Сергій Наумов очолює правління Піреус Банку. Антон Тютюн в даний момент є заступником голови правління в Ощадбанку. Сергій Магдич - заступник голови правління банку ПУМБ.

Нагадаємо,це вже другий конкурс на посаду глави правління Ощадбанку. Перший був оголошений в березні цього року, проте на початку травня скасований/

Чинний глава правління Ощадбанк Андрій Пишний у коментарі для dt.ua заначив таке: "Так, я підтверджую, що після скасування попереднього відбору я прийняв рішення більше в цьому не брати участь і не подав документи на знову оголошений конкурс. Треба рухатися далі".

Джерела dt.ua повідомляють, що на лаві запасних ще залишаються колишній заступник голови Ощадбанку Денис Кірєєв, а також Дмитро Зінков, Ігор Францкевич, Андрій Стецевич, Дмитро Крепак.