Петрашко: найбільше через кризу постраждає виробнича сфера

Все про економіку та фінанси

Новопризначений міністр економіки Ігор Петрашко під час виступу у Верховній Раді заявив, що основні наслідки впливу коронавірусу на економіку будуть помітні через 3-6 місяців, пише "Укрінформ".

"Україна і світ входять в дуже складну економічну ситуацію. Криза завжди очікувана, але завжди стається через непередбачувані фактори. Таким фактором став коронавірус, і насправді основні наслідки ми будемо бачити не зараз, а десь через 3-6 місяців. Це перший раз, коли світова криза буде спричинена не фінансовими факторами, а буде промислова і сервісна", - сказав І. Петрашко.

Він спрогнозував, що як в усьому світі, так і в Україні від поширення коронавірусу постраждає насамперед виробнича сфера.

"Виходячи з того, що я бачу, пріоритетними в економіці є два напрямки. Перший - підтримати і збалансувати українського виробника у ситуації, коли сусідні ринки будуть вводити протекціоністські заходи. Другий напрямок - створити фундаментальні умови для того, щоб український бізнес в Україні почував себе добре",- сказав І. Петрашко.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні призначила Ігоря Петрашка на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.