Палиця каже, що його сім`ї належить 10% у нафтовому бізнесі групи "Приват"

Все про економіку та фінанси

Нардеп та соратник Ігоря Коломойського Ігор Палиця в інтерв`ю "Українській правді" підтвердив, що його сім`я має 10% акцій у всьому нафтовому напрямку групи "Приват".

"В мене була домовленість, що в мене не буде ні 25% в "Нафтохіміку Прикарпаття", ні 10% акцій "Укрнафти", а буде 10% у всій нафтовій групі", - розповів Палиця.

На уточнююче питання, чи має він 10% акцій у всьому нафтовому напрямку групи "Приват", нардеп відповів:

"Не я, а моя сім’я. Я розлучився з дружиною в 2002 році, і в мене було в принципі таке відношення, що все має належати сім’ї".

За його словами, основні активи нафтового напрямку "Привату" - Кременчуцький НПЗ, "Нафтохімік Прикарпаття", Дрогобицький нафтопереробний завод, акції "Укрнафти", автозаправні станції, нафтобази. 

І. Палиця в 2003-2007 роках був главою правління "Укрнафти".

З приводу свого призначення на цю посаду він розповів таке: "В 2003 році була зустріч, по-моєму Вишиванюк (ексголова Івано-Франківської ОДА Микола Вишиванюк - ред.) організував між Коломойським і Кучмою, і було запропоновано, щоб приватні акціонери показали, як вони можуть керувати підприємством. Тому що "Укрнафта" в той момент була майже банкрут. І мені було запропоновано, щоб я очолив "Укрнафту".

На питання, чи запропонував йому очолити "Укрнафту" Ігор Коломойський, нардеп відповів:

"Так, звичайно. Після цього я поїхав на зустріч з Кучмою, мав аудієнцію, він запитав, як я збираюся працювати, попередив, що я маю працювати на всіх акціонерів, і на державних в першу чергу і на розвиток компанії.

Я йому дав слово, і після цього було прийнято рішення, що наглядова рада призначить мене виконувачем обов`язків, а потім уже збори акціонерів, по-моєму, через 3 чи 4 місяці обрали мене головою правління".