Ощадбанк заявляє, що суд визнав його право на торговельну марку "Сбербанк"

Все про економіку та фінанси

Ощадбанк повідомляє, що Північний апеляційний госпсуд задовольнив його апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, відмовив у задоволенні позову Сбербанку Росії та визнав право власності українського держбанку на торговельну марку "Сбербанк".

Як зауважує Ощадбанк, представники Сбербанку Росії намагались переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торговельної марки «Сбербанк» на території України порушила права Сбербанку Росії.

Ощадбанк констатує, що “в основному спорі” (слід розуміти, йдеться про ще одну судову справу, - ред.) наполягає на незаконності перейменування української «дочки» Сбербанку Росії на Сбербанк і заявив про порушення прав інтелектуальної власності ще в січні 2016 року.

За оцінками Ощадбанку, Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку «Сбербанк», що "може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку" (цитата).

Український держбанк вважає, що єдиним законним власником торговельної марки «Сбербанк» на території України є Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007).