Офіс президента: уряд готує план "суттєвого зниження" тарифів на газ для населення

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський провів нараду, під час якої поставив уряду завдання "терміново розв`язати питання з тарифами на газ для населення", повідомляє Офіс глави держави.

Як зазначається, в нараді взяли участь прем’єр Денис Шмигаль, в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр соціальної політики Марина Лазебна, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та його заступники.

«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – зазначив В. Зеленський.

Як зауважується, "на нараді було повідомлено, що Кабінет Міністрів готує системні рішення щодо вибудовування балансу на енергетичному ринку".

Ю. Вітренко представив "попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ та встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору споживача" (цитата з повідомлення Офісу президента).

"Рішення, які обговорювалися на енергетичній нараді, передбачають також збереження макрофінансової стабільності, розвиток чесної конкуренції на ринку та допоможуть уникнути фінансового дисбалансу", - резюмують в Офісі В. Зеленського.