Офіс президента каже, що консультації з ВРП щодо ОАСК вже почалися, ВРП заперечує

Все про економіку та фінанси

В Офісі президента заявили про початок консультацій про ліквідацію Окружного адмінсуду м. Києва, однак, у Вищій раді правосуддя це спростовують, пише РБК-Україна.

Як зазначив голова ради Андрій Овсієнко, ця процедура чітко визначена законом "Про Вищу раду юстиції" та законом "Про судоустрій і статус суддів". "Але на даний момент (середина листопада - ред.) з Офісу президента жодних документів або запитів до нас не надходило", - сказав Овсієнко.

У Зеленського здивовані такими заявами і запевняють, що направили відповідний лист в Раду правосуддя.

"Минулого тижня (16-22 листопада, - ред.) від Офісу президента на адресу Вищої ради правосуддя було офіційно направлено лист, в якому ми просимо ВРП визначитися з позицією щодо цього питання. Так і проходять ці консультації", - пояснив заступник голови ОП Андрій Смирнов.

Нагадаємо, детективи НАБУ повідомили про підозру голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику, п`яти суддям Окружного адмінсуду м. Києва та керівнику ДСА Зіновію Холоднюку.

Коментарі директора НАБУ Артема Ситника та міністра юстиції Дениса Малюськи щодо варіантів подальшої долі ОАСК - тут і тут.