"Нульова декларація": уряд планує до кінця року внести законопроект у ВР

Все про економіку та фінанси

Кабінет Міністрів затвердив план пріоритетних дій уряду на 2020 рік, який включає в т.ч. запровадження "нульової декларації" доходів і статків - для створення передумов для визначення нульової точки відліку з метою "подальшого запровадження контролю за відповідністю розміру понесених громадянами витрат з розміром отриманих доходів".

За виконання цього пункту відповідає Мінфін. До кінця грудня у Верховну Раду має бути зареєстрований законопроект щодо внесення відповідних змін у Податковий кодекс.

Міністр фінансів Сергій Марченко сьогодні під час засідання фінкомітету ВР заявив, що розроблений Мінфіном законопроект про нульове декларування направлений в Офіс президента.

Нагадаємо, в липні Мінфін обговорював з МВФ “особливості можливої реалізації в Україні з урахуванням досвіду інших країн програми одноразового добровільного декларування".

У кінці серпня глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявляв, що президент найближчим часом може внести у Верховну Раду законопроект про амністію капіталу. Як зазначав нардеп, відповідний документ був розроблений на базі його законопроекту.