Новий керівник "Центренерго" обережено коментує роботу попередників

Все про економіку та фінанси

Рішення щодо можливого звільнення з "Центренерго" Володимира Потапенка та Олександра Уварова (яких пов`язують з Ігорем Коломойським, - ред) буде ухвалено після аналізу їхньої ефективності. Про це в.о. гендиректора Центренерго Олександр Корчинський розповів під час прес-конференції в пятницю, пише "Економічна правда"

"Давайте не персоніфіковано говорити, а казати, що кожен менеджер повинен приносити в діяльність підприємства якусь ефективність.

Я думаю, що буде правильно для підприємства розробити якусь систему показників KPI і потім по цим показникам будемо оцінювати хоч Уварова, хоч будь-кого. Я маю досконало розібратися, які там показники і потім приймати рішення", - коментує Корчинський.

На питання, чи не є достатнім "показником ефективності" попереднього менеджменту збиток компанії за підсумками минулого року на рівні 1,9 млрд гривень, Корчинський відповів: "Це дійсно так, але треба зрозуміти, чому так сталося. Погано працює обладнання, дороге вугілля, хтось за дешево продає продукцію".

В свою чергу голова фонду держмайна Дмитро Сенниченко заявив, що Фонд активно співпрацює з правоохоронними органами стосовно розслідування зловживань чи не зловживань попередніх періодів."І скоро з цього приводу будуть новини", - додав він.