Новий глава Укравтодору назвав свою зарплату

Все про економіку та фінанси

Новий глава Укравтодору Олександр Кубраков в інтерв`ю для Liga.net розповів, що його зарплата становить 24 тис грн на місяць.

"Оклад - 24 000 грн... Я не хочу це все коментувати. Розумію, що зараз такі можливості у держави", - сказав Кубраков.

Коментуючи зарплату свого попередника Славоміра Новака, яка становила близько 150 тис грн в місяць, глава Укравтодору зазначив: "Йому якось там преміями дуже сильно додавали і виходила інша зарплата. Я ще не уточнював, який у нього був оклад, премії, але думаю, що більше".

Відповідаючи на питання, як він погодився на таку зарплату, Кубрак сказав, що у нього є бізнес, "який приносить пасивний дохід". "У цьому році отримую досить чималі дивіденди, ви їх побачите в декларації. Я усвідомлено три роки йшов до цього. Можу собі зараз дозволити працювати як мінімум пару років в такому режимі і нормально існувати", - підкреслив глава Укравтодору.

18 листопада Олександр Кубрак був призначений главою Укравтодору. Під час свого представлення у відомстві Кубракрв сказав, що головне завдання Укравтодору - максимальна прозорість. Крім того, він закликав "схемщиків" звільнятися самим.