Новий глава НКЦПФР пропонує Зеленському майже повністю оновити керівний склад комісії

Все про економіку та фінанси

Керівний склад Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) майже повністю оновлять - президенту Володимиру Зеленському запропоновано призначити п’ять нових членів, повідомив ініціатор подання - новий голова НКЦПФР Руслан Магомедов, пише "Економічна правда".

Серед кандидатів - член наглядової ради фондової біржі ПФТС Юрій Бойко, який до 2015 року займав посаду директора державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку".

Другий кандидат - начальник Управління впровадження процесів приватизації та аналізу Фонду державного майна Юрій Шаповал, який до 2019 року очолював правління "Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках".

Третій – начальник відділу цінних паперів "Таскомбанку" Ярослав Шляхов.

Четвертий - керівник "Карпатської рудної компанії" Арсен Ільїн. Раніше очолювана ним компанія входить в Avellana Gold, яка розробляє єдине в Україні родовище з видобутку золота.

П’ятий кандидат – директор Департаменту нагляду за професійними учасниками фондового ринку НКЦПФР Іраклій Барамія.

Членом комісії залишиться Максим Лібанов, повноваження якого закінчуються в лютому 2024 року.

Свої посади втратять члени НКЦПФР Олександр Панченко, Дмитро Тарабакін та Ігор Назарчук. Термін їх повноважень, як і колишнього голови комісії Тимура Хромаєва, сплив 30 січня 2021 року.