Новим заступником міністра фінансів став Геннадій Пліс

Все про економіку та фінанси

6 вересня Кабінет Міністрів своїм рішенням затвердив Геннадія Пліса на посаді заступника міністра фінансів, йдеться в заяві Мінфіну.

На цій посаді він буде займатись питаннями фінансування оборони, правоохоронних органів і державної безпеки, а також питаннями місцевих бюджетів. 

Геннадій Пліс - заслужений економіст України, кандидат технічних наук, є автором монографії «Особливості інвестування на закордонних фінансових ринках», а також статей у науково-технічних виданнях.

Має три вищі освіти: технічну, юридичну та економічну. Закінчив Луганський машинобудівний інститут, Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого та Київський інститут інвестиційного менеджменту.

Трудову діяльність розпочав у 1991 році на Стахановськом вагонобудівному заводі інженером-конструктором в Луганській області.

В 2002-2005 рр працював директором Луганської обласної філії Агентства з питань банкрутства Мінекономіки України.

Має керівний досвід на великих державних вугільних підприємствах. В 2005-2006 рр працював начальником фінансово-економічного управління Міністерства вугільної промисловості.

Протягом 2016-2017 рр. обіймав посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації. До того очолював Департамент фінансового контролю та аудиту цієї ж адміністрації.

З кінця 2017 р. працював в секретаріаті Кабінету Міністрів України Директором департаменту з питань регіональної політики, виконував обов’язки заступника Державного секретаря, а 14 лютого 2018 р. рішенням Уряду призначений на посаду заступника Державного секретаря.