Нефьодов переміг у конкурсі на посаду глави митниці

Все про економіку та фінанси

25 червня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очільника Державної митної служби України, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Як зазначається, Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам Комісії свою програму розвитку Митної служби у вигляді презентації, а потім кожен із претендентів відповідав на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісії.

Результати конкурсу:

- Євген Гармаш, проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів, не набрав достатньої кількості балів для рейтингового оцінювання;

- Андрій Саварець, керівник громадської організації "Центр розвитку цифрової економіки", експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна, - 12,33 бала;

- Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, - 16,97 балів.

Таким чином, за результатами оцінювання кандидатів Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів призначити Максима Нефьодова головою Державної митної служби.

"Віримо, що новий керівник ДМС візьме курс на ліквідацію тіньових схем, спрощення митних процедур та діджиталізацію митниці", - йдеться в повідомленні Мінфіну.

Нагадаємо, 24 червня апеляційний суд розблокував конкурс на посаду глави митниці.