НБУ каже, що в Держдепі мітинги під Нацбанком назвали "медаллю за заслуги"

Все про економіку та фінанси

В.о. заступника держсекретаря США Філіп Рікер під час зустрічі з головою НБУ Яковом Смолієм висловив думку, що мітинги під стінами Нацбанку – це насправді “медаль за заслуги”, підтвердження того, що український регулятор все робить правильно, йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Як зазначається, в зустрічі також взяли участь другий заступник держсекретаря з питань Європи та Євразії Джордж Кент, тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова та заступник голови Дмитро Сологуб.

Яків Смолій розповів представникам Держдепартаменту США, що мітинги під стінами центрального банку, на думку правління НБУ, мають декілька цілей, - “зокрема, дискредитувати НБУ і проведені ним реформи, стати на заваді співпраці з МВФ, психологічно тиснути на членів Правління центробанку, аби ті звільнилися з посад”.

“Незважаючи на це, Національний банк продовжує виконувати свою роботу, а співпраця з МВФ залишається головним пріоритетом. Адже це забезпечить продовження реформ в країні та стане позитивним сигналом для іноземних інвесторів”, - резюмують у Нацбанку.