НБУ дозволив Альфа-Банку приєднати до себе Укрсоцбанк

Все про економіку та фінанси

12 вересня НБУ надав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання Укрсоцбанку до Альфа-Банку за спрощеною процедурою реорганізації банків шляхом приєднання, передбаченою Законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» від 23.03.2019, йдеться в заяві банків і НБУ.

“В результаті реорганізації АТ «Укрсоцбанк» передасть за передавальним актом усе своє майно, права та обов`язки банку-правонаступнику – АТ «Альфа-Банк», та припинить своє існування як юридична особа.

За передавальним актом АТ «Укрсоцбанк» передасть, а АТ «Альфа-Банк» прийме також майно та кошти, на які накладено обтяження (у тому числі публічні), та обмеження на розпорядження (у тому числі арешти) із збереженням таких обтяжень та обмежень на розпорядження.

Інформація про дату, з якої АТ «Альфа-Банк» стане повним правонаступником АТ «Укрсоцбанк» буде розміщена на офіційних веб-сайтах зазначених банків, а також у приміщеннях цих банків та їх відділень, де проводиться обслуговування клієнтів”, - констатується в офіційному повідомленні Укрсоцбанк та Альфа-Банку.