НБУ: Чурій продовжує перебувати на посаді заступника голови правління Нацбанку

Все про економіку та фінанси

НБУ констатує, що 10 липня збігає термін повноважень Олега Чурія на посаді заступника голови НБУ.

О. Чурій обіймає цю посаду з 1 червня 2015 року. Він відповідає за роботу блоку «Ринкові операції», до якого входять Департамент відкритих ринків, Департамент супроводження кредитів, Управління депозитарної діяльності Національного банку, відділ корпоративних прав.

Відповідно до статті 20 Закону про НБУ, заступник голови НБУ, строк повноважень якого закінчився, перебуває на посаді до вступу на посаду новопризначеного заступника голови.

"Відповідно, Олег Чурій продовжить перебувати на цій посаді до призначення та вступу на посаду новопризначеного заступника Голови – куратора блоку «Ринкові операції». Зокрема, Олег Чурій продовжить і далі повноцінно виконувати усі покладені на заступника голови повноваження, як-от брати участь у засіданнях правління та ухваленні правлінням рішень, засіданнях комітетів з монетарної політики, фінансової стабільності, з управління активами і пасивами, а також кредитного комітету.

Як і раніше, Олег Чурій зможе підписувати (затверджувати, укладати, погоджувати) як заступник голови Національного банку всі необхідні для виконання своїх функцій документи, зокрема:

- генеральні договори про проведення операцій з купівлі-продажу, обміну іноземної валюти на умовах «своп»;
рамкові договори з банками-контрагентами;

- листи банкам з питань, пов’язаних з проведенням операцій своп процентної ставки;

- листи-підтвердження залишків на кореспондентських рахунках Національного банку в іноземній валюті та інші", - зауважує Нацбанк.