НБУ - про труни та вінки на в`їзді в селище, де мешкає Смолій

Все про економіку та фінанси

НБУ заявив, що в середу під вечір на в’їзді в селище, де мешкає екс-глава Нацбанку Яків Смолій, розпочали “мирну акцію”, в якій “участь беруть десять з плюсом похоронних вінків, труни, плакати зі звинуваченнями у всіх смертних гріхах та щось на кшталт погроз” (цитата).

Коментар НБУ:

“Що можемо вам сказати? Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. Маємо лиш одне питання: коли труни та вінки з’являться під стінами НБУ та під будинком в.о. голови Катерини Рожкової? Завтра зранку? Чи вже з понеділка?

До слова, Національний банк має сучасну систему оцінки роботи своїх співробітників. Кожній людині встановлюються так звані «ключові показники ефективності» (KPI). Нового Голову ще не призначили. Але ми вже зараз можемо запропонувати найважливіший KPI – робити свою роботу так, аби під НБУ та під будинок приносили труни та вінки. Бо, виявляється, це показник успішної та ефективної роботи очільника центробанку.

Цілком ймовірно, що ця акція, власне, для нового голови й призначена. Проте мета може бути зовсім іншою – залякування, щоб навпаки був слухняним та не робив кроків, які не подобаються замовникам цього «екшену»”.