Нацполіція оголосила в розшук екс-партнера Коломойського

Все про економіку та фінанси

Національна поліція України повідомила про підозру і оголосила в розшук бізнесмена Вадима Шульмана, колишнього бізнес-партнера Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Про це свідчать дані в базі розшукуваних осіб Міністерства внутрішніх справ, пише liga.net.

Шульмана підозрюють у відмиванні грошей та іншого майна, одержаних злочинних шляхом (ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

Бізнесмена оголосили в розшук 26 липня. Запобіжний захід йому не обирався.

У 2017 році Шульман подав позови в Англії і США проти Коломойського і Боголюбова з вимогою відшкодувати $500 млн, які нібито були ними вкрадені, починаючи з 2000 року. Боголюбову вдалося уникнути розгляду.

Вадим Шульман очолював наглядові ради кількох коксохімічних заводів, що належать групі "Приват" (у 2008 році їх було продано групі "Євраз"). Є співзасновником ТОВ "Енеко". У 2006 році став власником компанії "Телесистеми України", під егідою якої на ринок вийшов перший в Україні оператор 3G-зв`язку - PEOPLEnet. У 2007 році Шульман придбав дніпропетровського оператора CDMA-зв`язку CST-Invest. Є почесним президентом Федерації тенісу України.