"Нафтогаз" буде укладати договори з населенням через Приватбанк і Ощадбанк

Все про економіку та фінанси

"Нафтогаз" домовився з Ощадбанком і Приватбанком про укладення через них договорів на постачання газу з побутовими споживачами в рамках запланованого з 1 липня 2020 року відкриття роздрібного ринку, повідомив голова ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" Максим Рабінович, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас укладено договори з двома найбільшими банківськими мережами та майже укладено договір із найбільшим поштовим оператором (Ощадбанк, Приватбанк та "Укрпошта"). Ми також ведемо переговори з багатьма роздрібними мережами. Це новий підхід для України", - сказав М. Рабінович.

За його словами, поки що компанія не планує відкривати центрів обслуговування клієнтів у стандартному форматі, а працюватиме через агентські мережі.

"Це великі банківські мережі, великі поштові мережі, це ті роздрібні точки, які вже мають певний трафік клієнтів. І клієнтові буде зручно, наприклад, коли він піде вирішувати банківські питання, забрати посилку або відправити лист - заодно обрати вигідний тариф на газ. У цих роздрібних точках уже є досить високий рівень сервісу, до якого клієнт звик. Окрім того, замість трьох точок у місті ми отримуємо 200 точок, що, погодьтеся, дуже зручно для людей. Це світова практика, роздрібні точки зацікавлені у співпраці, зокрема тому, що ми плануємо продавати багато різних продуктів", - пояснив Рабінович.

Топ-менеджер уточнив, що "Нафтогаз" із відкриттям ринку відкриє свій контакт-центр, який нарощуватиме пропускну здатність зі збільшенням кількості клієнтів і дзвінків.

"У нас також буде своя онлайн платформа, на якій ми готові робити все: звірку розрахунків, довідки про заборгованість тощо. Але ми прекрасно розуміємо, що на сьогодні є люди, які приходитимуть особисто і телефонуватимуть - це нормально", - зазначив він.

Як повідомлялося, відкриття ринку природного газу для побутових споживачів було заплановано з 1 травня 2020 року, але у зв`язку з впровадженням карантину через поширення вірусу COVID-19 терміни було перенесено на два місяці - з 1 липня.

"Нафтогаз України" об`єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.