Нафта Brent здешевшала до $37,6 на фоні нових спалахів коронавірусу в Китаї та США

Все про економіку та фінанси

Ф`ючерси на нафту марки Brent в понеділок знизилися на 2,97% до $37,58 за барель, на WTI - 4,27% до $34,71 за барель через побоювання, що нові спалахи коронавіруса в Китаї та США можуть тиснути на відновлення попиту на паливо, пише Reuters.

"Відновлення попиту на нафту вже вважається тривалим процесом, і нова хвиля випадків, безумовно, викличе побоювання, що відновлення попиту може зайняти навіть більше часу, ніж передбачалося спочатку", - пишуть аналітики ING Economics.

Організація країн-експортерів нафти та її партнери, яка відома як ОПЕК+, скорочує видобуток нафти на 9,7 мільйона барелів на добу, а на початку червня домовилася продовжити ці скорочення на місяць до кінця липня.

Моніторинговий комітет на чолі з ОПЕК зустрінеться в четвер, щоб обговорити поточні рекордні скорочення і проаналізувати, чи виконали учасники угоди свої зобов`язання, однак ніяких рішень прийматися не буде, повідомили п`ять джерел в ОПЕК+.

Ірак, який не дотримувався угоду в повній мірі, домовився з великими нафтовими компаніями країни поглибити скорочення видобутку нафти в червні.