НАБУ підозрює головного податківця Одещини в спробі підкупу працівника прокуратури

Все про економіку та фінанси

Національне антикорупційне бюро повідомило, що в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби однієї з областей викрили на пропозиції та наданні 25 тис. дол. США неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури. 13 січня детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП та за сприяння Офісу Генпрокурора повідомили цій особі про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу.

За даними “Української правди”, йдеться про в.о. начальника ГУ ДПС в Одеській області

“Слідство встановило, що очільник регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. США. У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, в т.ч. кримінальної.

Слідство задокументувало факт надання неправомірної вигоди, яка, з огляду на твердження самих підозрюваних, мала стати першим траншем у подальшій «взаємодії» з посадовцем регіональної прокуратури.

Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Слідство встановлює інших осіб, причетних до вчинення злочину.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду”, - констатується в повідомленні НАБУ.

Глава Державної податкової служби Сергій Верланов заявив, що відсторонив усе керівництво ДПС в Одеській області.

Відео детективів НАБУ, на якому задокументовано перемовини фігурантів справи, - тут.