МВФ закликає ВР прийняти в цілому закон про Приватбанк і зміни до держбюджету

Все про економіку та фінанси

Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що МВФ вітає прийняття в першому читанні законопроекту про Приватбанк і банки-банкрути та очікує його прийняття в цілому, а також прийняття змін до держбюджету на 2020 рік, пише “Інтерфакс-Україна”.

"Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків, і очікуємо на його остаточне ухвалення. Ми також розраховуємо на прийняття змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, які виникли внаслідок COVID -19", - зауважив Й. Люнгман.

Він також закликав Україну продовжити роботу зі Світовим банком для створення ринку землі: "У той же час ми закликаємо владу продовжувати роботу зі Світовим банком для забезпечення ефективного, прозорого і конкурентоспроможного ринку землі".

Як повідомлялося, 30 березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

При підготовці документу до другого читання нардепи вже подали 5 тис поправок, що може істотно затягнути його розгляд. Останній день подачі поправок - 6 квітня.