МВФ: судова реформа - довгострокова ціль для України

Все про економіку та фінанси

Представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман розповів, які цілі несуть програми співпраці з Україною. Про це повідомила прес-служба Європейської бізнес-асоціації (ЄБА), констатує dt.ua.

За його словами, фонд розглядає боротьбу з корупцією, реформування Податкової та Митної служб і впровадження судової реформи довгостроковими цілями. Представник додав, що для відновлення економіки країни також необхідно приймати короткочасні заходи, оскільки це дозволить розвивати фінансовий сектор надалі.

"Співробітники МВФ очікують, що Україна відновить податково-бюджетну консолідацію, щоб привести в порядок фінанси, постраждалі від кризи", - йдеться в повідомленні.

Люнгман додав, що незважаючи на поліпшення економічної ситуації в країні, яка очікується в 2021 році, рівень ВВП в країні знизиться і зможе прийти в норму тільки до 2024 року.

Раніше повідомлялося, що, за оцінками Міжнародного валютного фонду, економіка України зможе відновитися від кризи, викликаної пандемією коронавірусу COVID-19, і досягти показників 2019 року в 2023-2024 роках.