Митниця запустила онлайн-калькулятор вартості розмитнення автомобілів

Все про економіку та фінанси

Державна митна служба запустила сервіс автоматичного розрахунку митної вартості і платежів за митне оформлення автомобілів, повідомив глава відомства Максим Нефьодов, пише "БізнесЦензор".

"Виклали в тестовий доступ калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто. Сервіс підтягує дані про мінімальну, середню і максимальну вартість зазначеного авто за 2018-2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більше 2 300 моделей. Це робоча база тих авто, які були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і друкарських помилок, тому цей процес і зайняв на 1,5 місяці довше очікуваного", - зазначив Нефьодов.

Тестувати сервіс можна за посиланням: https://calc.customs.gov.ua.

"Що мається на увазі "за 2018-2019"? Скажімо, "Форд Фокус 2.0" 2012 випуску в 2013 році коштував одні гроші, а зараз - зовсім інші. Машина за параметрами не змінилася, але брати цифри за 2013 рік і застосовувати на 4 листопада 2019 року не можна. Тому беремо оформлення за відносно недавній проміжок часу, за який знецінення не таке суттєве", - уточнив Нефьодов.