Мінфін: три недержавні банки долучились до програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Все про економіку та фінанси

Рада Фонду розвитку підприємництва, який адмініструє програму, прийняла рішення задовольнити заявки ПУМБ, Кредобанку, банку “Львів” щодо приєднання до програми «Доступні кредити 5-7-9%», повідомляє Міністерство фінансів.

«Бажання приватних банків, у тому числі з іноземним капіталом, приєднатися до програми свідчить про прозорі і зрозумілі методи роботи Фонду. Невдовзі клієнти нових установ-партнерів зможуть скористатися умовами програми», - прокоментував директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва Міністерства фінансів Руслан Гашев.

Як зазначається, тепер українці можуть скористатися підтримкою держави в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» звернувшись до семи банків: Укргазбанку, Приватбанку, Укрексімбанку, Ощадбанку, банку “Львів”, Кредобанку і ПУМБ.

Раніше в Кабміні наводили інформацію, що11 недержавних банків подали заявки на участь у держпрограмі “Доступні кредити 5-7-9%”: Кредобанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк, Альфа-Банк, Правекс Банк, Кредитвест Банк, Львів, Восток, Альянс, МІБ.

Мінфін зазначав, що за перші два тижні роботи держпрограми підприємці подали заявки на залучення кредитів на 2 млрд грн. Мінекономіки уточнювало, що у вказаний період держбанки встигли видати позики на 27 млн грн.