Мінфін США: американські сім`ї отримають по $3 тис, ФРС готує заходи на $4 трлн

Все про економіку та фінанси

Міністр фінансів США Стівен Мнучін пообіцяв американським родинам одноразові виплати обсягом три тисячі доларів у зв`зку з епідемією коронавірусу. Про це Мнучін сказав у неділю в інтерв`ю Fox News, констатує DW з посиланням на Reuters.

За словами керівника американського Мінфіну, адміністрація президента США Дональда Трампа внесла на розгляд Конгресу США відповідний законопроєкт, що містить заходи стимуляції економіки. На даний момент американські законодавці завершують роботу над цим законопроєктом. Його ухвалення очікується вже 23 березня.

Ухвалення та набуття чинності цього пакета заходів дозволить Федеральній резервній системі (ФРС) використати до 4 трлн дол ліквідних коштів для підтримки економіки країни, зазначив Мнучін.

Американські урядовці сподіваються, що оголошенні заходи підтримки регулятора допоможуть бізнесу країни протриматися наступні три-чотири місяці.

"Нам потрібно саме зараз вкладати гроші в економіку. Якщо ми це зробимо, то тоді, на нашу думку, ми зможемо стабілізувати економіку", - переконаний американський урядовець, цитує Reuters.

Водночас Мнучін дав зрозуміти, що уряд США може вжити й інших заходів економічної підтримки, якщо впродовж наступних двох місяців ситуація не покращиться.

Натепер 80 мільйонів людей, тобто фактично кожен четвертий американець так чи інакше потерпає від повсюдних суворих обмежувальних заходів з метою зупинити подальше поширення коронавірусу, нагадує Reuters.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ готовий мобілізувати один трильйон доларів на підтримку світової економіки.