Мінфін: Райффайзен Банк Аваль і Таскомбанк приєдналися до кредитної програми "5-7-9%"

Все про економіку та фінанси

Міністерство фінансів повідомило, що Райффайзен Банк Аваль і Таскомбанк приєдналися до держпрограми підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Відповідні договори про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва були підписані 14 травня.

Тож тепер участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» беруть вже 9 банків. Чотири державних (Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк) і п`ять комерційних (Райффазен Банк Аваль, Таскомбанк, Альянс банк, Львів та ПУМБ).

Нагадаємо, що 29 квітня уряд підтримав пропозицію Мінфіну та розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%».

У кінці квітня в Мінфіні повідомляли, що в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки видали 369 позик на 232 млн грн (при тому, що було подано 17 348 заявок на 11 млрд грн).

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). ФРП є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-Українського фонду. Єдиним учасником ФРП є уряд України в особі Міністерства фінансів. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства здійснює підтримку програми «Доступні кредити 5-7-9%» в частині освітніх програм для підприємців, які хочуть стати учасниками програми.