Міненерго: тарифи на електроенергію для населення в поточному році не зростуть

Все про економіку та фінанси

Міністерство енергетики заявило, що ціна на електроенергію для населення до кінця року залишиться незмінною, пише "Енергореформа".

"Міненерго і уряд неодноразово підкреслювали, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електроенергії для населення до кінця поточного року залишиться незмінною", - повідомило Міненерго на своїй Facebook-сторінці 28 вересня.

При цьому відомство підкреслило, що ціна на електроенергію для населення, яка складається в рамках ПСО при споживанні до 100 кВт-год 90 коп/кВт-год, понад 100 кВт-год - 168 коп/кВт-год, не переглядалася з 2017 року і зараз є найнижчою серед всіх країн Європи. Зокрема, вона в 1,2-2 рази нижча, ніж в сусідніх з Україною країнах.

Раніше т.в.о. голови Міненерго Ольга Буславец заявляла про незмінність ціни електроенергії для населення в поточному році.

Водночас розроблена урядом програма стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19 серед заходів по стабілізації електроенергетичного сектора містить ініціативу поступового перегляду тарифів на електроенергію для домогосподарств. Як уточнюється в доповненні до програми, розміщеному на урядовому порталі в червні, такі заходи дозволять забезпечити фінансову стабільність на ринку електроенергії.