Милованов не виключає поділ Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства

Все про економіку та фінанси

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в ефірі одного з телеканалів не виключив сценарій відокремлення Міністерства аграрного розвитку, але вже після завершення земельної реформи, пише УНІАН.

«Зараз проводиться реформа землі, реформа аграрного ринку. Після того як реформа закінчиться, буде запущений ринок, я, може й, підтримаю ситуацію, коли ми створимо міністерство АПК - нове», - сказав міністр.

Також Милованов зазначив, що до об’єднання Міністерства економічного розвитку і Міністерства агропромислового комплексу останнє було «корупційною структурою».

«Ми взяли міністерство АПК в жахливому стані: на державних підприємствах крадуть, ми це зупиняємо…, також там продавали за «відкати» державну підтримку, ми це зупинили. Насправді, в тому міністерстві не було що рятувати, його потрібно було закривати», - сказав урядовець.

Нагадаємо, після формування нового уряду в серпні 2019 року колишні Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство агропромислового комплексу були об`єднані в єдине Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, яке і очолив Милованов.

Однак під час зустрічі з прем`єр-міністром Олексієм Гончаруком у січні цього року президент Володимир Зеленський заявив про необхідність переформатувати деякі міністерства. За словами глав держави, час показав, що деякі міністерства все ж варто розділити.