Милованов каже, що уряд не планує звільняти керівництво "Нафтогазу"

Все про економіку та фінанси

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов в ефірі ICTV спростував заяви міністра енергетики Олексія Оржеля про намір уряду змінити керівництво Нафтогазу України, пише Liga.net.

На думку міністра економіки, в словах О. Оржеля "є певна неправда" або його неправильно зрозуміли.

Він запевнив, що уряд не має наміру найближчим часом змінювати ні керівництво Нафтогазу, ні членів його наглядової ради.

"Конкретно по Нафтогазу немає ніяких змін. І не буде. Це або неправильно зрозуміли, або перекручено. За Нафтогазу ніякого процесу немає. Ні по наглядовим радам, ні по керівництву", - сказав Т. Милованов.

Нагадаємо, 2 грудня Оржель повідомив журналістам, що уряд планує змінити керівництво Нафтогазу і Укренерго. За його словами, нібито вже є "політичне рішення". Пізніше в Мінекоенерго уточнили, що Нафтогаз і Укренерго не належать до їх сфери управління, тому приймати або коментувати рішення про зміну керівництва цих компаній не входить в компетенцію відомства.

Головою Нафтогазу з 2014 року є Андрій Коболєв, виконавчим директором - Юрій Вітренко. Обов`язки глави Укренерго з 2015 року виконує Всеволод Ковальчук.