Микитась каже, що продав "Укрбуд Девелопмент"

Все про економіку та фінанси

Нардеп 8-го скликання Максим Микитась заявив, що продав компанію "Укрбуд Девелопмент" групі інвесторів, пише "БізнесЦензор",

"Для когось новина про продаж "Укрбуд Девелопмент" стала несподіванкою, але угода не спонтанна. До цього рішення я йшов давно, і, нарешті, багато процесів фіналізували", - зазначив колишній депутат.

"Угода відбулася. Хто власники? За умовами угоди називати їх не можу, якщо в загальних рисах, то це група інвесторів, люди непублічні. Якщо захочуть, подробиці розкажуть самі. На сьогодні компанія функціонує в звичайному режимі, будівництва запущені, менеджмент на своїх місцях", - додав Микитась.

Напередодні гендиректор компанії Олег Майборода заявив, що Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу і більше не є власником ТОВ "Укрбуд Девелопмент", що входить в державну будівельну корпорацію "Укрбуд".

За словами глави компанії, її менеджмент мінятися не буде, а управління буде здійснювати рада директорів.

При цьому гендиректор не повідомила, хто є новим власником компанії, зазначивши, що він раніше не був представником будівельного бізнесу.

ТОВ "Укрбуд Девелопмент" створено в 2004 році, займається девелопментом і супроводом проектів держкорпорації "Укрбуд". Згідно з даними компанії, станом на грудень 2018 року компанія ввела в експлуатацію 26 проектів житлових комплексів, 23 знаходяться на стадії будівництва.

Згідно з даними Єдиного держреєстру на 19 вересня 2019 року, змін у складі власників немає. Власником частки 100% в статутному капіталі ТОВ як і раніше числиться "Базерт Девелопмент Елелпі" (Лондон, Англія), а кінцевим бенефіціаром - Яна Левенець.

Згідно з декларацією Микитася, він був власником "Базерт Девелопмент Елелпі".