Меркель не виключає відмови США від ролі світового лідера

Все про економіку та фінанси

Країни Європи повинні задуматися над новою реальністю, в якій США можуть не прагнути до ролі світового лідера, як це було раніше. Про це повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель в інтерв`ю європейським газетам, передає The Guardian, констатує dt.ua.

За словами Меркель, європейці виросли зі знанням того, що Сполучені Штати прагнуть бути світовою державою. "Якби США зараз захотіли перестати виконувати цю роль з власної волі, нам би треба було дуже серйозно задуматися над цим", - додала вона.

Меркель також прокоментувала заяви президента США Дональда Трампа, який раніше повідомив про своє рішення скоротити американський контингент в Німеччині.

Раніше повідомлялося,що Німеччина планує заходи у відповідь, якщо США розширять санкції проти газопроводу Північний потік-2, щоб повністю заморозити його. Адміністрація канцлера Німеччини Ангели Меркель хоче закликати Євросоюз до скоординованих дій, розповіли агентству двоє німецьких чиновників. У міністерстві економіки Німеччини відзначають, що нові санкції проти газопроводу "Північний потік-2" можуть вдарити по німецьким і європейським компаніям і банкам, а також державним установам.