Мережа АТБ обмежує продаж товарів в одні руки

Все про економіку та фінанси

Найбільша продовольча мережа АТБ з 18 березня ввела обмеження на продаж товарів в одні руки, повідомив начальник управління з корпоративних комунікацій мережі Сергій Демченко, пише Liga.net.

"З сьогоднішнього дня компанія ввела обмеження на продаж товарів в одні руки. Це вода, пиво і напої не більше 12 одиниць і всі інші продукти не більше п`яти штук або п`яти кілограмів в одні руки", - сказав він.

При цьому з 19 березня обмеження щодо плодоовочевої групи товарів буде знято, додав Демченко. "Пов`язано це з тим, щоб дати можливість нашим покупцям отримувати вітамінні комплекси при споживанні цього виду продукції в зв`язку з карантином. І додатково це можливість реалізовувати свою продукцію в наших магазинах вітчизняним виробникам", - зауважив він.

За словами Демченка, обмеження по всіх інших видах продукції будуть діяти до кінця карантину, і продовжаться в разі перегляду його термінів місцевими або центральними органами влади.

Представник АТБ також зазначив, що компанія не збирається підвищувати ціни на товари соціальної групи. "Ми готові працювати з мінімальною націнкою, це принципове рішення компанії", - сказав він.

За словами Демченка, поки постачальники ціни на свою продукцію також масово не підвищують.