МЗС: Україна поставила на паузу контакти з владою Білорусі

Все про економіку та фінанси

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі "Право на владу" на "1+1" заявив, що Україна поставила на паузу контакти з владою Білорусі, пише zn.ua.

"Я можу офіційно про це вам повідомити. І ми стежимо за розвитком ситуації. І тільки коли ми переконаємося в тому, що ці контакти не будуть нести репутаційних, моральних, етичних втрат для України, ці контакти будуть відновлені".

Дипломат також повідомив про те, що Україна приєдналася до декларації ЄС щодо виборів в Білорусі, як тільки вона стала доступною для підтримки.

"Як тільки білоруська влада вдалася до насильства проти мирних протестувальників, я особисто ініціював тристоронню заяву міністрів закордонних справ Люблінського трикутника (Польщі, Литви, України), в якій ми засудили насильство, в якому ми дуже чітко висловилися про необхідність національного діалогу в Білорусі. Після цього була відразу заява Міністерства закордонних справ, в якій ми вже докладніше висловили свою позицію, відзначили, що в цілому поділяємо позицію Європейського Союзу з цього питання", - заявив Кулеба.