Кремль називає "передчасним" розслідування отруєння Навального

Все про економіку та фінанси

Кремль вважає, що німецькі лікарі, які лікують російського опозиційного політика Олексія Навального, поквапилися говорити про отруєння і розслідувати його поки рано, сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише Reuters.

У понеділок німецька клініка Шаріте, в якій знаходиться політик, повідомила, що результати обстеження вказують на отруєння інгібіторами ацетилхолінестерази.

Лікарі клініки в Омську відразу встановили знижений рівень холінестерази і стали вводити Навальному атропін, але що викликало дефіцит цієї речовини, не встановлено досі ні в Омську, ні німецькими лікарями, сказав Пєсков.

За його словами, отруйна речовина - це тільки одна з можливих причин, і якщо німецькі лікарі встановлять причину або знайдуть речовину, яка призвела до дефіциту холінестерази, Росія буде їм вдячна.

Якщо буде встановлено речовину і якщо буде встановлено, що це отруєння, то це буде приводом для розслідування, сказав Пєсков, назвавши "порожнім шумом" звинувачення на адресу Кремля.

Навальному стало погано в літаку, коли він минулого четверга повертався в Москву з Томська, де зустрічався зі своїми прихильниками напередодні регіональних виборів. На думку його оточення, критик Кремля і корупції у владі міг бути отруєний, коли пив чай ​​в кафе аеропорту незадовго до посадки в літак.