"Конті" Колеснікова розповіло про реструктуризацію боргів перед Укрексімбанком

Все про економіку та фінанси

ПрАТ “Виробниче об’єднання “Конті” (кінцевий бенефіціар - Борис Колесніков) повідомило, що 6 грудня відбудуться позачергові збори його акціонерів, на яких буде розглядатися питання про реструктуризацію боргів цієї компанії перед Укрексімбанком у рамках процедури, передбаченої законом “Про фінансову реструктуризацію”.

Згідно з проектом рішення зборів акціонерів ПрАТ “Виробниче об’єднання “Конті”, вони можуть надати згоду компанії на внесення змін до кредитних угод з банком (у т.ч. Генеральної кредитної угоди №151109N3 від 14.05.2009), “гранична сукупна вартість яких не повинна перевищувати суму 2 700 000 000 (два мільярди сімсот мільйонів) грн, пов’язаних із: зміною відсоткової ставки, пролонгацією” (цитата).

Крім того, передбачено надання згоди щодо укладання правочинів, “пов’язаних з наданням Товариством Банку забезпечення у вигляді застав нерухомого та рухомого майна, майнових прав”, причому “зазначене рішення стосується будь-яких дій/правочинів, сукупна вартість яких не повинна перевищувати 1 400 000 000 (один мільярд чотириста мільйонів), пов’язаних із забезпеченням зобов’язань Товариства перед Банком: як надання майна у заставу/іпотеку так і виведення з під застави/іпотеки, а також припинення застави/іпотеки".

Як очікується, реструктуризація боргів ПрАТ “Виробниче об’єднання “Конті” завершиться до 30.12.2019.

Як писав Finbalance, в кінці 2016 року позачергові збори акціонерів ПрАТ "Виробниче об’єднання "Конті" ухвалили рішення про попереднє надання згоди на вчинення гендиректором правочинів щодо внесення змiн до Генеральної кредитної угоди №151109N3 від 14.05.2009 та кредитних договорів, які укладені між компанією та Укрексімбанком, сукупною вартістю до 6,6 млрд грн. Тоді ж збори акціонерів одностайно надали згоду на здійснення правочинів щодо надання вказаною компанією для Укрексімбанку забезпечення у вигляді застав нерухомого та рухомого майна, майнових прав сукупною вартістю до 1,4 млрд грн.