Коломойський каже, що не веде переговори з владою щодо Приватбанку

Все про економіку та фінанси

Колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" заперечив переговори з владою на тему повернення банку колишнім власникам, пишуть "Українські новини".

"Я про це читаю тільки в пресі, жодних реальних переговорів, ні консультацій, ні переговорів не ведеться", - сказав бізнесмен.

Водночас він додав, що компроміс щодо банку потрібен, оскільки націоналізацію він вважає незаконною.

"Компроміс потрібен, бо ми не відстанемо від нового власника Приватбанку... Я хотів би уточнити - нас цікавить Приватбанк, але якщо процес врегулювання така складність і це може викликати турбулентність на фінансовому ринку, то ми можемо відмовитися від цього. Все продається і все купується", - підсумував Коломойський. 

Раніше видання Financial Times писало, що за словами прем`єр-міністра Олексія Гончарука, влада шукає компроміс з Ігорем Коломойським щодо Приватбанку. При цьому FT наводило таку цитата глави уряду:

"Ми з самого початку розуміли, що це особливе питання, тому я ніколи не відповідав за нього. Богдан і президент особисто займалися цим питанням з самого початку. Я розраховую на те, що вони знайдуть правильний спосіб вирішення проблеми, тому що вони знають ситуацію набагато краще. Але я не сумніваюся, що президент і його Офіс будуть на боці держави".

Згодом О. Гончарук публічно наголосив, що уряд відповідні переговори не веде. При цьому прес-служба глави Кабміну повідомила, що направила лист до авторів матеріалу в FT "з проханням спростувати викладені у ньому тези" (цитата).