Колесніков будує нову кондитерську фабрику в Каневі

Все про економіку та фінанси

Власник кондитерської компанії "Конті" Борис Колесніков підтвердив для liga.net інформацію, що будує нову фабрику в Черкаській області (в Каневі).

На питання про вартість будівництва Колесніков відповісти не зміг, повідомивши лише, що гроші на нову фабрику не є запозиченими. "Це наші гроші, не кредитні", - зауважив Б. Колесніков.

За його словами, за допомогою нової фабрики він має намір повернути собі друге місце на кондитерському ринку.

"Ми маємо намір побудувати ще одну фабрику бісквітного напрямку в Костянтинівці", - сказав Б. Колесніков, уточнивши, що термін будівництва прогнозувати складно - Костянтинівка знаходиться в 30 км від лінії фронту. "Закінчиться війна - будемо дивитися", - сказав він.

Кондитерський бізнес Бориса Колесникова - виробниче об`єднання "Конті" складається з кондфабрики в Костянтинівці Донецької області і логістичного центру в Дніпрі. До війни на Донбасі у компанії було ще дві виробничі майданчики - в Горлівці і Донецьку, але в 2015 році "Конті" довелося зупинити їх роботу, оскільки територія, на якій фабрики розташовані, не контролювалася офіційним Києвом.

Колесніков веде кондитерський бізнес і в Росії. У Курській області працюють дочірня структура компанії "Конті-Рус" і кондитерський комбінат. У 2017 році російські ЗМІ повідомляли про те, що Колесніков домовився про покупку кондитерської фабрики «Червона зоря» в Іванові. Однак офіційного підтвердження угоди немає. За підсумками 2018 року ПАТ “Виробниче об`єднання "Конті" отримало 62,7 млн ​​грн чистого збитку, скоротивши його в порівнянні з 2017 роком на 32%.