Книги обліку для ФОПів: Зеленський підписав закон, документ вже опубліковано

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», який Верховна Рада ухвалила 14 липня 2020 року, повідомляє Офіс президента.

Закон передбачає спрощення ведення обліку для фізичних осіб – підприємців, доступу до електронного кабінету платника податків та розширення його функціоналу.

Зокрема, документ передбачає скасування обов`язкової книги обліку доходів для ФОП. Фізичним особам – підприємцям І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік у будь-якій зручній формі – паперовій чи електронній – із зазначенням суми доходу за місяць. Фізичні особи – підприємці на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів.

Крім того, закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачає, що в електронному кабінеті відображатимуться податкові повідомлення.

Також документ вносить зміни до Податкового кодексу з метою створення сприятливих умов для діяльності бізнесу та інвесторів. Зокрема, полегшено умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування.

P.S.

7 серпня  Закон №786 опубліковано в "Голосі України" №138. Сам закон набирає чинності з 8 серпня. Але окремі його норми, зокрема, скасування Книг обліку для ФОП, почнуть діяти з 1 січня 2021 року, пише "Дебет-Кредит".

Ведення обліку доходів та витрат у ФОП-«єдинників» (зміни до п. 296.1 ПКУ)

З 1 січня 2021 р. фізособи-«єдинники» І та ІІ груп та «єдинники» ІІІ групи – неплатники ПДВ будуть вести облік у довільній формі шляхом помісячного відображення отриманих доходів.

А фізособи-«єдинники» ІІІ групи (платники ПДВ) будуть вести облік у довільній формі шляхом помісячного відображення доходів та витрат.

Тобто з наступного року всім ФОП-«єдинникам» І-ІІІ груп облік потрібно вести, але робити це можна буде в паперовому та/або електронному вигляді.

Зауважимо, що за п. 7 Порядку №579 Книга обліку зберігається у платника податку протягом 3 років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис. Вимоги щодо зняття з реєстрації книг в Порядку не встановлено. Тобто з 1 січня 2021 року через перехід на ведення обліку доходу у довільній формі, ФОП-«єдинники» можуть не вести Книгу, але мають її зберігати ще 3 роки.

Облік доходів та витрат ФОП-«загальників» (зміни в п. 177.10 ПКУ)

З 1 січня 2021 року ФОП – «загальники» зобов’язані будуть вести облік доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Але облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді, у тому числі через Електронний кабінет.

Облік у ФОП-«загальників» відбуватиметься в типовій формі (яка вводиться замість Книг обліку!). Її форму та порядок ведення такого обліку має далі затвердити Мінфін.

При цьому наголошується, що ФОП-«загальники» мають застосовувати РРО за Законом №265. Звісно, у випадках, коли проводять розрахункові операції.

Як бути тим хто, вже має зареєстровану Книгу обліку доходів та витрат та веде її (або зробить це до 01.01.2021 р.), чи вести її після 1 січня, наразі не відомо. 

Однак, не забувайте, що за п. 8 Порядку №481 Книга зберігається у платника податку протягом 3 років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис. Тобто, навіть після того, як відбудеться перехід до обліку в новій типовій формі, треба буде ще 3 роки зберігати стару Книгу обліку доходів та витрат.

Облік доходів та витрат самозайнятих осіб (зміни в п. 178.6 ПКУ)

З 1 січня 2021 року фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності в паперовому та/або електронному вигляді, у тому числі через Електронний кабінет.

Цей облік теж відбуватиметься в типовій формі, форму якої та порядок ведення такого обліку має затвердити Мінфін.

Знову ж таки поки не буде роз`яснень ДПС, не відомо, що робити із старими Книгами обліку.