Китайські компанії повільно повертаються до роботи, жертв коронавірусу - вже понад 900

Все про економіку та фінанси

Співробітники почали повертатися в офіси і на заводи в Китаї на тлі ослаблення урядом країни деяких обмежень на поїздки, введені через спалах коронавірусу, жертвами якого вже стали понад 900 осіб, в основному в материковому Китаї, пише Reuters.

Число жертв вірусу в неділю зросло на 97 - максимально з моменту виявлення спалаху в грудні.

У той же час багато компаній продовжили призупинення роботи, а частина співробітників офісів продовжує працювати з дому.

Число заражених в материковому Китаї в неділю зросло на 3 062 до 40 171, згідно з даними Національного комітету з охорони здоров`я, число жертв досягло 908.

Тайванська компанія Foxconn отримала дозвіл уряду Китаю на відновлення виробництва на одному з основних заводів - в місті Чженчжоу, повідомив Reuters в понеділок джерело, знайоме з ситуацією.

Автовиробники Tesla, Daimler і Ford Motor повідомили, що в понеділок відновлять виробництво на заводах. Гігант ігрової індустрії Tencent Holdings попросив співробітників продовжити працювати з дому до 21 лютого.

Samsung Electronics відновила виробництво на заводі побутової техніки в Китаї в понеділок, при цьому китайський завод Samsung з виробництва мікросхем продовжує працювати, повідомив представник компанії. У той же час Samsung продовжила призупинення роботи заводу з виробництва телевізорів до 17 лютого.