Холодницький - про справи "імені" Коломойського

Все про економіку та фінанси

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі програми "Свобода слова" зазначив, що не згоден з директором НАБУ Артемом Ситником, що "слідство впритул наблизилось до підозри Коломойському", пише "Українська правда".

За словами Холодницького, претензії до Коломойського не вичерпуються справою націоналізації Приватбанку, там фігурують й Укрнафта, Центренерго.

Пряма мова: "Не можу погодитись із позицією колеги Артема про впритул наближення, бо справа важка, справа триває вже 4-тий рік. Багато експертиз, які треба провести, є складнощі з їх проведенням, оскільки бачачи такі назви установ і кейсів, яким треба давати економічний висновок, багато хто, як не мліє, то робить все, щоб не бути причетним до цього. Це також є проблемою. Але слідство не зупинене, справи не закриті, і я напевно, думаю, що за моєї каденції воно так і залишиться".

Нагадаємо, в листопаді 2019 року тодішній генпрокурор Руслан Рябошапка передав у НАБУ справу про можливе виведення коштів з Приватбанку до його націоналізації.

4 березня 2020 року Артем Ситник заявив, що справи Приватбанку перебувають на фінальній стадії і лише відсутність експертиз відкладає на недалеке майбутнє прийняття рішень.