Хмельницький купує частку в ТРЦ Ocean Plaza

Все про економіку та фінанси

Сьогодні Антимонопольний комітет України розгляне справу про придбання компанією UPD Holdings Limited бізнесмена Василя Хмельницького більше 25% акцій Ocean Plaza Project Ltd, пише Liga.net.

Раніше повідомлялося, що дочка російського олігарха Ротенберга вийшла зі складу бенефіціарів компанії Інвестиційний союз "Либідь", яка володіє київським ТРЦ Ocean Plaza.

Раніше В. Хмельницький з приводу можливості придбання частки в ТРЦ заявляв таке: "Не можу сказати, на якому етапі, щоб не зірвати угоду. Ми продали її, припустимо, за $350 млн. Якщо теоретично можна викупити назад за $250 млн, то я на це готовий", - уточнював бізнесмен.

У 2012 році Хмельницький продав Ocean Plaza російській компанії ТПС Нерухомість за $270 млн. У березні 2019 року він заявив, що може відкупити ТРЦ назад через невисоку ціну. У купівлі Ocean Plaza був також зацікавлений девелопер Вагіф Алієв, який стверджував, що закриє угоду до осені. Бізнесмен був готовий заплатити за торговий центр до $150 млн. Пізніше повідомлялося, що сторони вже домовилися про ціну в $175 млн.