Уряд ввів Кириченка в наглядову раду Ощадбанку, завершивши її формування

Все про економіку та фінанси

Уряд призначив Тараса Кириченко членом наглядової ради Ощадбанку від Кабінету Міністрів, повідомляє Міністерство фінансів.

Нещодавно представником держави від комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики призначено Юлію Пашко.

"Таким чином наглядова рада Ощадбанку є сформованою і складається з дев’яти членів, з яких шість членів є незалежними, а три члени – представники держави пропорційно від Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради", - констатує Мінфін.

29 вересня уряд припинив повноваження окремих незалежних членів та представників держави наглядової ради АТ «Ощадбанк». Рішення прийнято відповідно до вимог Закону України «Про банки і банківську діяльність» на підставі непогодження окремих членів наглядової ради Національним банком України. У зв’язку з чим Уряд призначив нових претендентів на посади членів наглядової ради державного банку.

20 листопада Кабінет Міністрів України також призначив нових незалежних членів наглядової ради АТ «Ощадбанк»: Янне Харьюнпаа, Хуана Енріке Перес Калота та Ігоря Мітюкова. Нових претендентів на посади незалежних членів наглядової ради банків визначила конкурсна комісія. Відбір кандидатів на посади незалежних членів наглядових рад державних банків здійснювали компанії з добору персоналу обрані на конкурсних засадах, а фінальне оцінювання - комісія, до складу якої увійшли представники від Верховної Ради, Президента, Кабміну.