Кабмін виділив для Фонду з безробіття ще 1,28 млрд грн

Все про економіку та фінанси

28 жовтня Кабмін прийняв постанову щодо виділення додаткових коштів для Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття для здійснення виплат допомоги по безробіттю та допомоги по частковому безробіттю на період карантину, повідомляє Мінекономіки.

Так, із Фонду боротьби з COVID-19 виділено 1,28 млрд грн на бюджетні програми щодо допомоги по безробіттю. Зокрема, для забезпечення своєчасної виплати допомоги по безробіттю виділено 1,2 млрд грн, а для виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину - кошти на суму 80 млн грн.

“Упродовж карантину вже було виплачено понад 10 млрд грн допомоги по безробіттю. Також свою ефективність продовжує демонструвати програма допомоги по частковому безробіттю, за якою здійснено виплати на понад 2,5 млрд грн і збережено робочі місця для 370 тисяч людей. Додаткові кошти у сумі 1,3 млрд дозволять й надалі безперебійно виплачувати допомогу тим, які наразі опинилися у складному становищі”, - зазначив міністр економіки Ігор Петрашко.

За інформацією Державної служби зайнятості, на 26 жовтня кількість зареєстрованих безробітних складає 405,3 тис осіб.

Як зазначається, з початку року роботу за сприяння служби зайнятості отримали 492 тис. громадян, у т.ч. за період карантину (з 12 березня по 19 жовтня) – 342 тисячі.