Кабмін призначив Рябікіна главою Держмитслужби

Все про економіку та фінанси

Кабмін призначив новим головою Державної митної служби Павла Рябікіна - гендиректора аеропорту "Бориспіль". Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду 18 листопада, повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан, пише Lb.ua.

"На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень... призначити Рябікіна Павла Борисовича - головою Державної митної служби України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину)", - зазначив В. Мокан.

Рябікін переміг у конкурсі на посаду, оголошеному Національним агентством з питань державної служби 24 жовтня.

Рішення про погодження призначення було ухвалено на засіданні Кабміну 28 жовтня.

Павло Рябікін був народним депутатом в трьох скликаннях - у 2000 та 2002 роках як самовисуванець на мажоритарних округах в Миколаївській області, у 2012 - від партії УДАР.

З 2017 року є главою міжнародного аеропорту "Бориспіль". На місцевих виборах 2020 року балотувався першим номером в списку УДАРу в Деснянському районі.

Нагадаємо, у квітні Кабмін звільнив Нефьодова з посади голови Державної митної служби і призначив тимчасовим виконувачем обов`язків Ігоря Муратова.

19 серпня Кабмін змінив тимчасового голову Митної служби і призначив т.в.о. голови ДМС Павловського.

22 жовтня уряд звільнив з посади в. о. голови Державної митної служби Андрія Павловського і призначив на його місце ексзаступника Нефьодова Євгена Єнтіса. Були звільнені також керівники Київської, Галицької, Волинської, Буковинської та Дніпровської митниць, а також Координаційно-моніторингової митниці.