"Інтерпайп" випустить євробонди на $430 млн в рамках реструктуризації боргів

Все про економіку та фінанси

Interpipe Holdings Limited (Кіпр), холдингова компанія групи "Інтерпайп", провела через ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" ("Інтерпайп НТЗ", Дніпро) рішення про можливість випуску облігацій на номінальну суму до $430 млн з процентною ставкою до 10,25% річних і терміном погашення $150 млн до 31 грудня 2023 року, а решту суми - до 31 грудня 2024 року, пише "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється в офіційній інформації підприємства в системі НКЦПФР, таке рішення прийняли позачергові загальні збори акціонерів в п`ятницю.

При цьому акціонери дали згоду на поручительство "Інтерпайп НТЗ" за договором між Interpipe Holdings Limited як емітентом облігацій та трастової компанією Madison Pacific Trust Limited як довірчим управителем облігаціями.

На зборах також затверджений ліміт надання товариством поручительств на $1,75 млрд, серед яких за кредитним договором Interpipe Holdings Limited з ING Bank N.V. та іншими банківськими установами як кредиторами на суму кредиту до $100 млн. Також надано згоду на договір застави майна і коштів підприємства з Madison Pacific.

"Інтерпайп" входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

У структурі компанії - п`ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь ".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім`ї. 

У липні-2018 "Інтерпайп" під час зустрічі з кредиторами в Лондоні представив попередній план реструктуризації зобов`язань на $1,25 млрд. Боржник пропонував конвертувати зазначену заборгованість в шестирічні єврооблігації на $310 млн з купоном 9,35% річних, а також два кредитні транші - на $45 млн перед українськими банками і на $45 млн перед міжнародними. Решту боргу - списати. 

У березні 2019 року директор з економіки та фінансів «Інтерпайпу» Денис Морозов заявляв журналістам, що група провідних кредиторів «Інтерпайпу» дала «принципову» згоду на реструктуризацію боргу в розмірі $1,25 млрд.