ЄІБ виділить 50 млн євро на розширення UNIT.City

Все про економіку та фінанси

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть київському IT-парку UNIT.City кредит в розмірі 50 млн євро на будівництво нових приміщень, пише Liga.net з посиланням на UNIT.City.

Кредит передбачає будівництво академії IT-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. Планується, що проект створить 549 постійних і 2400 тимчасових робочих місць, а також опосередковано підтримає 15 тисяч робочих місць в UNIT.City.

Парк належить холдинговій компанії UFuture, яку заснував Василь Хмельницький.

Проект "Інноваційний кампус для України" отримає підтримку від InnovFin Science. Це спільна ініціатива Європейської Комісії та ЄІБ, яка сприяє інвестиціям в наукові дослідження та інновації. Кредит надається в рамках програми ЄС з досліджень та інновацій "Горизонт 2020" і управляється ЄІБ.

Як зазначається, проект допоможе створити один з найбільших хабів в Центральній і Східній Європі, який поєднає профільну інфраструктуру та інноваційну екосистему для технологічних компаній. У міському просторі на 25 гектарах розмістяться нові офіси стартапів і навчальні IT-центри, високотехнологічні компанії і R&D-центри, інкубатори і акселератори.

Кредитна лінія ЄІБ передбачає до 10 траншів мінімум по 5 млн євро кожен. Загальна вартість проекту оцінюється в 110 млн євро. Завершити його планують до 2023 року.

Позичальником кредиту у ЄІБ є компанія з UFuture Group.

Фінансовим партнером угоди виступив Укргазбанк.