Група DCH Ярославського каже, що разом з китайцями буде розвивати "Мотор Січ"

Все про економіку та фінанси

Група DCH Олександра Ярославського заявила, що її представники досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited: обидві сторони будуть спільно здійснювати діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, запорізького ПАТ «Мотор Cіч», пише Liga.net.

Інших деталей угоди в групі не розкривають.

Нагадаємо, 7 червня 2019 року Антімонопольній комітет (АМКУ) отримав спільну заяву Укроборонпрому і китайських компаній Skyrizon і Xinwei на концентрацію більше 25% і 50% акцій "Мотор Січі".

У кінці листопада-2019 АМКУ продовжив розгляд заявки, проте, як розповідав радник глави Укроборонпрому Руслан Корж, до липня 2020 року держконцерн більше не претендував на частку в "Мотор Січі".

У грудні президент "Мотор Січ" В`ячеслав Богуслаєв розповів, що він вирішив не закривати завод, а знайти інвесторів. І інвестори з Китаю пообіцяли вкласти в підприємство $250 млн.

Мотор Січ - один з головних авіаційних підприємств пострадянського простору. Підприємство виробляє авіадвигуни та газотурбінні установки, поставляючи свою продукцію в більш ніж 100 країн. За перше півріччя 2020 року Мотор Січ отримала 562 млн грн чистого прибутку.