Гройсман доручив знизити граничні тарифи на тепло і гарячу воду на 15-20%

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Володимир Гройсман доручив профільним відомствам підготувати до наступного засідання уряду документ про встановлення на наступний опалювальний сезон граничних цін на тепло і гарячу воду, які будуть на 15-20% нижчі від поточних, пише "Інтерфакс-Україна".

"Я даю зараз доручення Міністерству регіонального розвитку, Міністерству юстиції щодо того, щоб винести на наступне засідання Кабміну рішення щодо встановлення економічно обґрунтованого обмеження цін на тепло і гарячу воду в країні, яке вступить в дію з наступного опалювального сезону", - сказав глава уряду під час засідання Кабміну в середу.

Він зазначив, що наразі, незважаючи на однакову для всіх підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) ціну на природний газ, вартість теплової енергії для жителів різних міст значно відрізняється. Так, як приклад він навів ряд населених пунктів, в тому числі і смт Зачепилівку і Одесу, де середня вартість теплової енергії становить і 4,255 тис. грн/Гкал і 1,229 тис грн/Гкал відповідно.

"Я вважаю, що таким рішенням (про граничні ціни на тепло і гарячу воду) можна досягти зниження цін на тепло в наступному опалювальному сезоні, при рівних умовах, на 15-20%", - підсумував глава уряду, додавши, що у підприємств ТКЕ є шість місяців для підготовки до реалізації цього рішення.