ГПУ: Жеваго оголошений в міжнародний розшук, суд дав дозвіл на його арешт

Все про економіку та фінанси

Суд дозволив арештувати колишнього нардепа Костянтина Жеваго, який підозрюється в розтраті майна одного з банків України, пише "БізнесЦензор" з посиланням на дані Генпрокуратури.

"У зв`язку із систематичною неявкою в орган попереднього розслідування він оголошений в міжнародний розшук і слідчим суддею надано дозвіл на його затримання", - зауважили в ГПУ.

Жеваго 27 вересня цього року було повідомлено про підозру у причетності до розкрадання коштів банку "Фінанси і кредит", де він є бенефіціарним власником на суму 2,5 млрд грн.

Жеваго підозрюється в організації розтрати майна банку і відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).

Як повідомлялося, на початку серпня Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило про підозру двом топ-менеджерам банку "Фінанси та кредит" у справі про розтрату 2,5 млрд грн коштів, повідомивши, що в розслідуванні фігурує колишній народний депутат.

В кінці вересня слідчі Госбюро розслідувань заочно вручили підозру екс-нардепу Костянтину Жеваго у цій справі, а на початку жовтня директор ДБР Роман Труба заявив, що Жеваго вже оголошений в Україні в розшук і готується його оголошення в міждержавний розшук.

У прес-службі бізнесмена звинувачення заперечували, повідомивши, що він перебуває на лікуванні за кордоном.