Гонтарева заявила про обшук за місцем її прописки в Києві

Все про економіку та фінанси

Правоохоронці в четвер проводять обшуки за місцем прописки екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в Києві, пише "Інтерфакс-Україна".

"У мене зараз у Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері, й десятеро осіб у бронежилетах проводять обшук. Учора Приватбанк, сьогодні я", - зазначила В. Гонтарева.

За її словами, правоохоронці в масках і з автоматами.

Екс-глава Нацбанк зазначила, що за місцем обшуку нікого немає, оскільки вона не мешкає там уже майже рік. "Мій адвокат повідомив давно ГПУ і ДБР про місце мого проживання в Лондоні", - наголосила Гонтарева.

Раніше про обшуки в Гонтаревої вдома в Києві повідомив у своєму телеграм-каналі колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

"Наразі тривають санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах Порошенка. У справі про мародерство та розкрадання в армії обшуки відбуваються вдома у Гонтаревої, в "Укроборонпромі" та структурах, які брали участь у відмиванні командою Порошенка вкрадених в армії коштів. В аеропорту "Жуляни" тривають обшуки у справі про використання Порошенком підроблених паспортів під час польоту на Мальдівський архіпелаг", - стверджує Портнов.

Водночас у прес-службі аеропорту "Жуляни" повідомили, що вони не мають інформації про обшуки, які нібито відбуваються в четвер в аеропорту.